Våre klubber

Du kan bli medlem av en av våre katteklubber selv om du ikke har en rasekatt eller huskatt. Som medlem kommer du inn i kattemiljøet, og vil motta vårt tidsskrift Aristokatt fire ganger i året. Flere klubber arrangerer også utstillinger og uformelle treff.

Vi har klubber over hele landet. Ta kontakt med klubbene på den oppgitte epostadressen, eller gå inn på klubbens hjemmeside om du har spørsmål om klubben, eller ønsker å bli medlem.

siluett av katt
KlubbnavnLederSekretærepost
AdelkattenTor Arild JacobsenChristin Vargskogenchristin@vargskogens.com
AgderkattenTonje ChristoffersenElisabeth Halvorsen-Tangenagderkattensekretar@hotmail.com
Bergen Rasekattklubb (BERAK)Ole Rasmus MjelstadAnn Kristin Eilertsenakeilert@online.no
Buskerud Katteklubb
(BURAK)
Tommy LohmannTommy Lohmannlohmanntommy@gmail.com
Gisund KatteklubbLill Kari HauglandJill-Sylvi Marita SvendsenJi-masve@online.no
Grenlandspusen katteklubbSiv BrauterLise Sandbugtgrenlandspusen.stambok@gmail.com
HansakattenAnne FagerlieØyvind Hansenoeyvindhansen22@gmail.com
Haugaland Rasekattklubb (HAURAK)Marit HellesøyThea Olene Haugetheaohauge@gmail.com
Hålogalandkatten (HÅLKA)Synnøve Larsen Irene Aandalireneaandal@hotmail.com
IshavskattenErling OrsethErling Orsethleder@ishavskatten.com
JærkattenTerje PaulsenKirsten Werner Landsnesblandsn@online.no
Katteklubben Midt-Norge (KKMN)Christine SkjæranStina Barrethkkmnoffice@gmail.com
Lillestrøm Rasekattklubb (LIRAK)Geir MikalsenGeir Mikalsensekretar@lirak.net
Norsk Rasekatt Klubb av 1938 (NORAK)Eva Dahl EideBurcu Navruzburcu_cetin93@hotmail.com
PolarkattenLiv ÅnonliEva Stien Mathieseneva.math@online.no
Rogaland Rasekattklubb (RORAK)Line KommedalSigne S Thorsen sekretaer@rorak.no
Smaalenene KatteklubbRoald WestreReidun Svenssensekr@smaalenene-kk.no
SunnmørskattenFrøydis HusøyPia Egemarkpia_egemark@hotmail.com
Sørlandets Rasekattklubb (SØRAK)Asbjørn BerntsenAnette Nernessekretaer@sorak.no
Vestfold og Telemark Rasekattklubb (VTR)Tove Fosshaug GarvikMaria Myrlandvtrsekretar@gmail.com
TrønderkattenTerje KroghLisbeth Rødsjøtronderkatten.nrr@gmail.com
VestkystkattenCathrin MølleropElin Merete K. Sandvikmkvsandv@online.no
Vestlandets Katteklubb (VKK)Jon Busch UllaugJannikke Madsen Orøjannikke@gmail.com
Webk@ttenBibbi ØyoHilde Marie Grensbråtenwebkatten.sekretaer@gmail.com
ØstfoldkattenLine EdvartsenAnne Engeranne.enger1@gmail.com